Wiadomość do psychologa

Poniżej znajdziesz formularz wstępny do konsultacji mailowej i z psychologiem. Postępuj zgodnie z krokami:

  1. Napisz wiadomość. Zaznacz opcje i opisz problem korzystając z poniższego formularza.
  2. Poczekaj na odpowiedź od specjalisty. Specjalista po otrzymaniu wiadomości z formularza opisze możliwości pomocy i poprosi o doprecyzowanie tematu konsultacji.
  3. Jeżeli specjalista będzie mógł Ci pomóc, zostaniesz poproszony o opłatę rodzaju konsultacji – << strona wyboru i cena jest tu >>


  • Powyższe obszary nie są zobowiązujące. Czasem zachodzą na siebie - dlatego możesz zaznaczyć kilka najbliższych Tobie. Nie musisz ich zaznaczać ale pomagają określić już na początku jakie emocje lub problemy Ci towarzyszą. Więcej doprecyzujemy w czasie konsultacji.
  • W odpowiedzi dostaniesz prośbę o szerszy opis
  • Na ten adres e-mail otrzymasz odpowiedź
  •  

To ty decydujesz kiedy zaczynamy – konsultacja rozpocznie się w momencie otrzymania od Ciebie odpowiedzi z doprecyzowaniem tematu (czyli Twoja konsultacja mailowa rozpoczyna się od dokładnego opisania przez Ciebie problemu.)

Skrócone zasady wizyt, szczegółowy Regulamin usługi, Polityka prywatności

Właścicielem Gabinetu Psychologicznego SEN STRUSIA, wraz z serwisem senstrusia.pl jest firma VelVet, wpisana do Rejestru Gospodarki Narodowej pod numerem 381522619, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem identyfikacji podatkowej: 9521965012. Kontakt w sprawach administracyjnych realizowany jest przez zakładkę: kontakt