WIZYTA U PSYCHOLOGA

Poniżej znajdują się skrócone zasady i rodzaje wizyt oraz konsultacji online.


KONSULTACJE VIDEO-ONLINE
Rozmowy odbywamy przez oprogramowanie dedykowane do video wizyt w obszarze psychologii. Wizyty (sesje) i rezerwacje odbywają się online przez aplikację Therapify. Dla pacjentów aplikacja jest darmowa i można korzystać z niej przez telefon lub na komputerze stacjonarnym. Niezbędne w czasie sesji są: kamera, mikrofon oraz miejsce, w którym pacjent czuje się bezpiecznie, nie będzie rozpraszany. Ważne jest też aby dostęp do Internetu był nieprzerwany i umożliwiający dobrej jakości połączenie video i głosowe.
Wizyta trwa około 50 minut, w zależności od aktualnej potrzeby +/- 10 minut, jednak zdarza się, że wizyty trwają krócej lub musimy ją wydłużyć. Nie patrzymy obsesyjnie na zegarek.

Szczegółowy cennik i rezerwacja w aplikacj Therapify -> SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY

KONSULTACJE TEKSTOWE / MAIL DO PSYCHOLOGA
Rozumiem, że dla niektórych będzie to bezpieczniejsza i łatwiejsza do zaakceptowania forma rozmowy, dlatego umieściłam ten rodzaj konsultacji w ofercie. Czasem konsultacje tekstowe wystarczają, a czasem stanowią pierwszy krok do rozwiązania problemu by podjąć decyzję o leczeniu.
Po zakupie opcji konsultacji wybieramy najdogodniejszą i najłatwiejszą dla pacjenta formę (czat therapify, konwersacja mailowa, whats’up).

Szczegółowy cennik i rezerwacja -> MAIL DO PSYCHOLOGA

SKRÓCONE ZASADY KONSULTACJI W SEN STRUSIA

BEZPIECZEŃSTWO I TAJEMNICA ZAWODOWA
Konsultacje video online odbywają się przez dedykowany poradnictwu psychologicznemu, szyfrowany system Therapify.

Konsultacje tekstowe odbywają się drogą mailową, czat w systemie Therapify lub w wybrany przez klienta komunikator tekstowy.

Aplikacja Therapify jest profesjonalnym systemem przeznaczonym do wizyt psychologicznych online – sesje są szyfrowane, system oferuje bezpieczne odbywanie wizyt i przechowywanie dokumentacji. Treści wszystkich form sesji – zarówno online i tekstowych, psychologicznych jak i coachingowych, objęte są tajemnicą zawodową.
REZERWACJA TERMINU
Sesje video-online – rezerwacji dokonuje się za pomocą zewnętrznego systemu Therapify, poza domeną senstrusia.pl. Aby przejść do dostępnych terminów, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk zarezerwuj wizytę lub w link – rezerwacja wizyt online.

Poradnictwo tekstowe nie wymaga aktualnie rezerwacji terminu, aby napisać wiadomość proszę skorzystać z formularza “WIADOMOŚĆ DO PSYCHOLOGA”
PŁATNOŚCI
Wszystkie konsultacje można opłacić przez bezpieczne płatności elektroniczne lub przelewem. Aby zarezerwować termin należy umówić wybrany rodzaj wizyty zgodnie z dostępnym grafikiem i dokonać płatności przelewem na konto, powinna zostać wykonana, nie później niż 24 h przed terminem rezerwacji.
ODWOŁYWANIE WIZYT I ZWROT OPŁAT
W przypadku odwołania rezerwacji usługi w terminie nie krótszym niż 24 h przed rezerwowanym terminem, zwracane jest 100% płatności za usługę.

W przypadku odwołania rezerwacji usługi w terminie krótszym niż 24 h przed rezerwowanym terminem zwracane jest 50% płatności za usługę.

W przypadku braku stawienia się na wizytę, braku kontaktu ze strony klienta, lub braku rozpoczęcia konwersacji w ciągu 7 dni (w przypadku poradnictwa tekstowego) – płatność za usługę nie jest zwracana.

Wykonawca usługi – terapeuta, psycholog, coach, w przypadku video porady lub porady telefonicznej czeka na zgłoszenie się klienta 15 minut, chyba, że zostało ustalone inaczej (np. klient się spóźnia, a terapeuta ma możliwość przesunięcia wizyty). Po tym czasie wizyta przepada, a płatność nie jest zwracana.
NIE STAWIENIE SIĘ NA WIZYTĘ
Bez uprzedzenia i wcześniejszej rezygnacji, powoduje, że wizyta przepada, a opłata nie jest zwracana.
BRAK ROZPOCZĘSCIA KONWERSACJI W USŁUDZE KONSULTACJI TEKSTOWYCH
Brak rozpoczętej konwersacji w ciągu 7 dni ( z uwzględnieniem weekendów), powoduje, że wizyta przepada, a opłata nie jest zwracana. Za rozpoczęscie konwersacji uważa się odesłanie wypełnionego formularza otrzymanego po wykupieniu konsultacji tekstowej.
Wyjątek stanowią sytuacje w których inaczej ustalono ze specjalistą – drogą mailową.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU oraz POLITYKA PRYWATNOŚCI

Do zobaczenia!

.