Zaburzenia snu

Wiem jak ciężko jest utrzymać jasność umysłu i sprawnośc ciała, kiedy głowa nie ma szansy odpocząć. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń snu.

Jako niefarmakologiczną metodę leczenia zaburzeń snu proponuję poznawczo-behawioralną terapię zaburzeń snu (CBT-I), ponieważ jest udowodnioną pod względem skuteczności metodą leczenia.

Aktualnie jest to też rekomendowany sposób leczenia tego typu zaburzeń jako tzw. “leczenie pierwszego wyboru”. Jest to terapia zaliczana do terapii krótkoterminowych.

Formy wsparcia:

Konsultacje stacjonarne i video online – odbywają się zazwyczaj co tydzień lub co dwa tygodnie. Pierwsza wizyta ma zawsze charakter wywiadu, zapoznania i wstępnej diagnozy. Jest to wizyta kluczowa, ponieważ dopiero po niej pacjent podejmuje decyzję czy przedstawiona procedura leczenia – i osoba samego terapeuty – są dla niego odpowiednie.

UWAGA – Nowy grafik od lutego 2022 r. Zachęcam do konsultacji mailowych – od lutego można również będzie przejść na formę video.

Konsultacje mailowe – To forma konsultacji u psychologa, w której możesz opisać swój problem i pytania mailowo – a specjalista udzieli Ci odpowiedzi. Możliwe są konsultacje jednorazowe lub długoterminowe wsparcie. Jeżeli potrzebujesz pomocy ale masz trudność z wizytą osobistą lub video – jest to dobra alternatywa.

Zapraszam zarówno osoby niezdecydowane, które chcą dowiedzieć się czy i jak można sobie pomóc – jak i te zdecydowane – do podjęcia pracy w tym obszarze.